Contact

Adresă:

STR. PRINCIPALĂ, COM. GREBĂNU, Cod Postal 127270, Jud. BUZĂU

TELEFON0238 778 714 – 0237778761
FAX0238 778 970
Emailprimaria@grebanu.ro
primariagrebanu@gmail.com
Sitewww.grebanu.ro

Persoane de contact

NumeTelefonEmail
PRIMAR:
STANCIU GHORGHE
☎ 0238 778 714 ✉ primaria@grebanu.ro
VICEPRIMAR:
IFTINOIU VASILE
☎ 0237 778 761 ✉ vice@gmail.com
SECRETAR: CRÎNGAŞU NIŢĂ ☎ 0237 778 761 ✉ secretar@grebanu.ro
CONTABIL: ☎ 0238 778 714 ✉ contabilitate@grebanu.ro
(primariagrebanu@gmail.com NU MAI FUNCTIONEAZA!!!)
Asistenta Sociala: asisoc@grebanu.ro
Resurse umane: resurse.umane@grebanu.ro
Registrul Agricol: ragricol@grebanu.ro
Taxe si Impozite: taxe@grebanu.ro
Achizitii publice: achizitii@grebanu.ro
Stare Civila: starecivila@grebanu.ro
Contabilitate: contabilitate@grebanu.ro
Petitii online:   petitie@grebanu.ro

Program de funcţionare

ZiuaÎntre orele
Luni – Vineri08.00 – 16.00

Program de audienţe

FuncţiaNumeleOra
PrimarSTANCIU GHORGHE 09.00 – 11.00
ViceprimarIFTINOIU VASILE09.00 – 11.00
Secretar UATCRÎNGAŞU NIŢĂ 09.00 – 11.00

Responsabil cu difuzarea informaţiilor publice

CRÎNGAŞU NIŢĂ – Secretar UAT

Localizare: